Tilmeldte
57
Navn Bemærkning
Agnes Elise Liboriussen
Alberte Svane Koukoumis Alberte vil gerne svømme: 100 im 50 ryg 100 fri Alberte kan desværre ikke deltage i Lucia eller spisning.  Vi stiller gerne med en modul 2 official, hvis det kan bruges.
Alexander Bergman 25 m bryst, 50 m fri, 50 m bryst, 100 m rygcrawl
Alfred Schumann Thrane 100 IM, 50 fri, 100 bryst, 100 ryg, 50 bryst
Ane Kirstine Yde Holst
Anna Nielsen Heidi er med som forældre Anna vil gerne svømme 100 FLY 100 medley 100 bryst 50 fri 50 ryg
Anna Skov-Hansen Jeg svømmer: 100 IM, 50 fly, 100 ryg, 100 bryst, 50 fri
Asger Herbsleb 100 IM 100 ryg 50 fly 50 fri Bjærgning+fri Eik og Malene er officials til løbet og vi vil alle tre gerne deltage i spisning
Asta Vinther Pedersen 100 bryst, 100 ryg, 50 fly, 50 fri, 100 medley
Astrid Dindler 100 IM 50 bryst 50 fly 100 fri 100 ryg
Astrid Vestergaard Petersen
August Nielsen 100m IM, 100m Bryst, 100m Fri, 50m Fly, 50m ryg
Clara Nielsen Lars er med som forældre Clara vil gerne svømme 100 medley 100 fri 100 bryst 50 fly 50 ryg
Dorina Gyeraj 100IM, 50 ryg, 100 ryg, 50 bryst, 50 fri
Elviana Lausdahl
Emilia Augustinussen Emilia vil gerne svømme: 100 IM, 100 fly, 100 ryg, 50 bryst og 50 fri. 
Emma Vermod Rasmussen Tilmeldes løbene:  100 m medley 50 bryst 50 fri 
Emma Bay Hornshøj Emma vil gerne svømme 100 medley. 50 bryst. 100 fri. 50 fri. 100 bryst.
Esther Greve
Frederik Nordestgaar Brixen Frederik vil gerne svømme  100 IM 100 bryst 50 fri
Freja Christensen 100 m fri, 50 m fri, 100 m ryg
Gustav Karlslund Gustav vil gerne svømme 50 ryg, 50 fly, 100 bryst, 100 fri og 100 IM
Ida Enderlein Ida vil gerne svømme: 50 ryg 50 bryst 100 fly 100 fri 100 IM
Ida-Marie Scavenius 100 fri 100 IM 100 ryg 50 bryst 50 fly
Jakob Wichmann Kristensen Jakob vil gerne svømme 100m IM, 50m Fly og 50m Ryg
Johannes Brixen Johannes vil gerne svømme følgende løb 100 fri 100 ryg 50 bryst 50 fly 100 IM
Jonas Ilsøe Larsen
Julius Schumann Thrane 100 IM, 50 ryg, 100 bryst, 100 fri, 50 fly
Julius Snedker
Kasper Lisberg Devantié Kasper svømmer: 100M, 50bryst, 100bryst, 50fri og 100fri Søren kommer og spiser med :)
Katrine Skyt Nielsen Dette er tilmelding fra Rosa Thomsen 
Kyrylo Antoch
Laura Lausdahl Vil du melde Laura til det du synes hun skal svømme?
Laura Sandberg Lundstrøm
Lei Lynge Andersen 100 Im, 100 fri, 50 fri
Leonora Holst Jensen Jeg vil gerne svømme 100 IM, 50 ryg, 50 fly, 100 bryst, 100 fri. Plus bjærgning 
Lucas Bugtrup Timmermann
Mads Vestergaard Johansen 100 bryst, 100 fri, 50 fly, 50 ryg, 100 medley
Marcus Halle
Marie Lausdahl Maries prioriterede liste, vil du tilmelde ud fra det: 1: 100 fri, 2: 100 medley, 3: 50 fly, 4: 50 fri, 5: 400 medley, 6: 200 fri og 7: 100 fly
Mathilde Lisberg Devantie Mathilde vil gerne svømme: 100M, 100ryg, 50ryg, 50fri og 100fri Mor Mette er med til hele arrangementet :)
Mia Aggerholm Jensen Mia vil gerne svømme 50 fri 100 medley 100 fri, 100 bryst, 50 fly, 50 fri, 100 IM
Millas Lausdahl 50 fly eller 100 IM (jeres vurdering) 100 ryg 100 fri
Nanna Vestergård Johansen 100 Im, 50 bryst, 50 fly, 100 fri, 100 ryg
Nikolaj Kruse Rasmussen
Oliver Kirk Søballe Amdisen 100 m medley, 50 m bryst (1.13.93), 50 fri (45.56)
Oliver Møller-Hansen Oliver vil gerne svømme følgende: 100m medley, 50m butterfly, 50m ryg, 100m fri, 50m bryst 
Patrick Ørskou kristiansen
Philippa Augustinussen Philippa vil gerne svømme:  100 IM, 50 bryst, 50 ryg, 100 fri og 100 fly. 
Sebastian Møller Smed
Sofie Ilsøe Larsen
Sofie Kjær Nedergaard
Sommer Maj Andersen 100 Im, 50 ryg, 50 fri, 100 fri, 100 fly. Vil også rigtig gerne svømme bjærgningsløbet som et ekstra løb
Sophia Damberg Tilmeldes: 50fly, 100ryg, 50fri, 100medley
Sophie Larsen Sophie vil gerne svømme: 50 fri 50 bryst 100 bryst
William Hother Jensen William vil gerne svømme 50 bryst, 50 fly, 100 fri, 100 ryg og 100 medley
Zenia Maria Jakobsen 50 fri 50 bryst 100 fly 100 ryg 100 im
Deltager ikke
Anna Gammelgård
Bunja Emilia Lübinski
Lasse Bjerre
Maia Kisum Ravn
Olivia Rusbjerg
Sarah Lyse Søe
Sebastian Ekström
Selma Kjær Kristoffersen